Vaikų ligų ir alergologijos gydytoja Vytenė Menkevičienė

Vytene-menkeviciene-eksperteVaikų ligų ir alergologijos rezidentūros programos dalyvė, tinklaraščio „Esu mama“ autorė, tėvystės mokykloas „OpaPupa“ įkūrėja. Konsultuoja vaikų sveikatos priežiūros klausimais.

Studijuodama Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Medicinos akademijoje aktyviai dalyvavavo mokslinėje veikloje, domėjosi naujagimių ir vaikų ligomis. Atliko praktiką Debreceno universitetinėje ligoninėje, Naujagimių ligų skyriuje Vengrijoje bei LSMU Kauno klinikų Neonatologijos klinikoje. “Nuo pat pirmųjų mokslo metų universitete žinojau, kad noriu dirbti su vaikais. Man tai didelis iššūkis ir malonumas. Iš jų mokausi nepaliauti stebėtis ir džiaugtis mūsų pasauliu” – pasakoja gydytoja rezidentė.

Gydytojos straipsniai

Gydytojos vedamos paskaitos

2016 m. duris atvėrė nauja tėvystės mokykla „OpaPupa“. Vaikų ligų gydytoja rezidentė Vytenė Menkevičienė ir neišnešiotų naujagimių ir vaikų ligų gydytoja  rezidentė Agnė Kilmanienė sulaukusios dukterų Barboros ir Elžbietos, vieningai sutarė, jog Lietuvoje jaučiamas kokybiškos informacijos mamoms trūkumas. Todėl gimė tėvystės mokykla „OpaPupa“, kurios siekis – dalintis aiškiomis, mokslu pagrįstomis vaikų sveikatos žiniomis, paneigiant įvairius mitus bei padėti surasti atsakymus į aktualius klausimus.

„OpaPupa“ įsikūrė Kaune, pačiame miesto centre (Laisvės al.), pristato šias paskaitas:

  • Čiūčia liūlia mažutėli… Naujagimių ir kūdikių miegas: ką turi žinoti kiekviena mama ir tėtis?
  • Kūdikių mitybos principai: pirmojo šaukšto prisijaukinimas
  • APČI! Vaikų alergijų pradžiamokslis
  • Žindymo ABC. Arba mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs
  • Dažniausi žindymo sunkumai ir jų sprendimo būdai
  • Sulaukėm!!! Arba vaikiukas, tai ne mažas suaugęs
  • 1, 2, 3 – vasara prasideda! Viskas, ką verta žinoti apie mažųjų sveikatos priežiūrą vasarą