Privatumo politika

Sumani mama – tai nėštumo ir vaiko priežiūros vadovas internete. Čia galite skaityti įvairius straipsnius, žiūrėti vaizdo įrašus ir mokytis. Siekiant užtikrinti maksimaliai gerą vartotojo patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus.

Kas yra slapukas?

Slapukas (angl. Cookies) – tekstinis dokumentas, kuris yra įrašomas į vartotojo kompiuterį, siekiant matyti jo veiklą interneto tinklalapyje. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis. Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Kokie slapukai naudojami „Sumani mama“?

Google Analytics. Fiksuoja informaciją apie jūsų apsilankymą ir veiklą svetainėje, pavyzdžiui, kiek laiko praleidote svetainėje, kiek puslapių peržiūrėjote ir pan. Ši informacija padeda mums parengti aktualų turinį jums. Plačiau apie Google privatumo politiką.

  • _ga  naudojamas tam, kad įvertintų vartotojo apsilankymo tikslus, parengtų ataskaitas apie tinklalapio aktyvumą svetainių operatoriams ir pagerintų vartotojų patirtį besilankant svetainėje. Galiojimo terminas 2 metai.
  • _gid naudojamas tam, kad atskirti svetainės lankytojus. Galiojimo terminas 24 valandos.
  • _gat naudojamas tam, kad apriboti išsiunčiamų užklausų kiekį. Galiojimo terminas 1 minutė.

Google Ads. Siekiant pateikti tik jums, kaip vartotojui, aktualias reklamas mes naudojame trečiųjų šalių slapukų informaciją apie jūsų naršymo įpročius, kurią mums pateikia Google Ads įrankis. Trečiosios šalys kurių reklamos vaizduojamos mūsų tinklapyje taip pat gali išsaugoti slapukus Jūsų naršyklėje. Google Ads mums teikia asmeniškai neindikuojamą informaciją apie Jus ir Jūsų naršymo įpročius remarketingo tikslams.

Socialinių tinklų slapukai. Į savo svetainę galime integruoti funkcijas iš trečiųjų šalių svetainių, ypač iš tam tikrų socialinių tinklų. Šias funkcijas dažnai lydi scenarijai ar kiti elementai, galintys nuskaityti, o kartais ir patalpinti, slapukus iš tų socialinių tinklų jūsų įrenginyje. Šie slapukai gali leisti reklamas pritaikyti prie jūsų poreikių. Nors mes neturime prieigos prie šių slapukų ar jų renkamų duomenų bei negalime jų kontroliuoti, norime jus informuoti ir gauti jūsų sutikimą naudoti tokius elementus. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite toliau pateiktą galimų socialinių tinklų slapukų sąrašą.

Nuorodos į trečiųjų šalių internetines svetaines. Mūsų internetiniame tinklalapyje rasite nuorodas į trečiųjų šalių internetines svetaines. Mes neįtakojame šių svetainių privatumo politikos bei asmeninių duomenų naudojimo taisyklių laikymosi.

Sutikimas dėl slapukų ir atsisakymas

Naršydami svetainėje sutinkate, kad su slapukų įrašymu į jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Atkreiptinas dėmesys, kad blokuojant slapukus (įskaitant būtinus slapukus), jums gali iškilti problemų naudojantis visomis ar dalimi svetainės funkcijų. Informaciją, kaip redaguoti slapukus, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose:

Kokią informaciją saugome?

Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip jūsų vardas ar adresas).

Kontaktų puslapyje yra pateikta forma, kurios pagalba galite atsiųsti žinutę mums. Joje yra laukai jūsų vardui ir el. pašto adresui pateikti. Tačiau tai yra neprivalomi laukai. Galite juos įrašyti, jei norite gauti atsakymą į savo el. pašto adresą. Šie duomenys saugomi centralizuotoje duomenų bazėje vienerius metus nuo užklausos pateikimo.

Naujienlaiškiai

Svetainėje yra siūloma atsisiųsti naudingą medžiagą į el. pašto dėžutę. Norėdami gauti medžiagą, nurodote savo duomenis. Šie duomenys saugomi centralizuotoje išorinėje duomenų bazėje. Skaitykite plačiau apie slapukus ir privatumo politiką. Nurodyti el. pašto adresai naudojami naujienlaiškiams siųsti. Kiekviename laiške yra galimybė ištrinti savo duomenis ir atsisakyti prenumeratos.

Informacijos saugumas

Apie „Sumani mama“ interneto svetainės lankytojus surinktus duomenis kruopščiai saugome nuo neteisėto jų tvarkymo.

Atsakymai į jūsų klausimus

Jei dėl čia pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu marija@sumanimama.lt.