Kineziterapeutė dr. Laura Straubergaitė

laura-straubergaite-eksperteVaiko sveikatos informacinio centro įkūrėja, lektorė, biologijos mokslų daktarė. Konsultuoja tėvus apie kūdikių motorinę raidą ir jos lavinimą, padeda spręsti motorinės raidos problemas ir sutrikimus ortopedinių, neurologinių ligų atvejais.

Kineziterapeutės profesinę patirtį įgijo 2005-2011 m. dirbdama Dainių PSPC Ankstyvojoje reabilitacijos tarnyboje (Šiauliai), 2010-2013 m. UAB “Manualinės medicinos klinikoje” (Šiauliai). Šiuo metu užsiima privačia praktika Vaiko sveikatos informaciniame centre, turi daugiau nei dešimties metų patirtį kineziterapijos su kūdikiais ir vaikais srityje.

Nuo 2005 metų dirba Šiaulių valstybinėje kolegijoje lektore. Yra paskelbusi virš 20 mokslinių publikacijų, parengusi su bendraautoriais dvi mokomąsias knygas studentams, yra Neįgaliųjų jojimo asociacijos prezidentė, Lietuvos kineziterapeutų draugijos, Taikomosios kineziologijos ir funkcinės medicinos asociacijos narė. Kasmet skaito pranešimus Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose. Nuolat kelia profesinę kvalifikaciją seminaruose, kursuose, yra klinikinės kineziologijos mokyklos studentė.

Gydytojos straipsniai

Gydytojos konsultacijos

„Vaiko sveikatos informacinis centras”
Palangos g. 7a-3, Klaipėda
Tel.: +370 67499009

 

Gydytoja konsultuoja tėvus apie kūdikių motorinę raidą ir jos lavinimą, padeda spręsti motorinės raidos problemas ir sutrikimus ortopedinių, neurologinių ligų atvejais. Konsultacijos teikiamos Klaipėdoje arba internetu.