Konsultantai

Konsultantai

NEONATOLOGĖ RIMUTĖ BALNIENĖ

rima-balnieneLietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Neonatologijos klinikos Išnešiotų naujagimių skyriaus gydytoja neonatologė. Konsultuoja naujagimių sveikatos ir priežiūros klausimais.

Aukščiausios kategorijos neonatologė, turinti beveik 42 metų darbo Kauno klinikose patirtį. Nuolat kelia kvalifikaciją bei tobulinasi Lietuvoje ir užsienyje, dalijasi patirtimi su Jungtinių valstijų bei Švedijos gydytojais. Šiuo metu džiaugiasi užtarnautu poilsiu, gyvenimo pilnatvę atradusi mene. Užsiima abstrakčiąja tapyba, šilko dažymo technikomis, organizuoja savo darbų parodas Lietuvoje, Šveicarijoje ir kitose užsienio šalyse.


VAIKŲ LIGŲ IR NEONATOLOGIJOS GYDYTOJA AGNĖ KILMANIENĖ

agne-kilmanieneLietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų vaikų ligų ir neonatologijos gydytoja – rezidentė, Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos narė, siekianti tapti sertifikuota IBLC žindymo konsultante, mama – mamai savanorė. Konsultuoja žindymo, naujagimių ir vaikų sveikatos bei priežiūros klausimais.

Nuo pirmųjų studijų metų žavėjosi neonatologija – mažo žmogučio didele kova už gyvenimą. Aktyviai dalyvavo studentų mokslinėje veikloje, organizavo paramos renginius.  Atliko praktiką Klaipėdos vaikų ligoninėje. Nuolat kelia kvalifikaciją Lietuvos ir užsienio pediatrų, neonatologų organizuojamose konferencijose. „Padėti su meile, dėmesingumu ir atjauta – man didžiausias džiaugsmas” – sako A.Kilmanienė.


AKUŠERĖ IR EDUKOLOGĖ AGNĖ ŠKUDIENĖ

agne-skudiene„Akušerės A. Škudienės mokykla“ įkūrėja, Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos narė. Konsultuoja gimdymo, žindymo ir kūdikių priežiūros klausimais.

Baigė biologijos studijas tuometiniame Vilniaus pedagoginiame universitete ir tęsė akušerijos mokslus. „Visada galvojau, kaip žinias pritaikysiu realiai, kai bendrausiu ne tik su kūdikio besilaukiančia, gimdančia moterimi, bet ir su bręstančia mergaite, šeimos nariais. Kilo daug minčių, kaip aš – edukologė ir medikė – galėčiau gerinti žmonių ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą” – sako akušerė Agnė.


KINEZITERAPEUTĖ dr. LAURA STRAUBERGAITĖ 

laura-straubergaiteVaiko sveikatos informacinio centro įkūrėja, lektorė, biologijos mokslų daktarė. Konsultuoja tėvus apie kūdikių motorinę raidą ir jos lavinimą, padeda spręsti motorinės raidos problemas ir sutrikimus ortopedinių, neurologinių ligų atvejais.

Kineziterapeutės profesinę patirtį įgijo 2005-2011 m. dirbdama Dainių PSPC Ankstyvojoje reabilitacijos tarnyboje (Šiauliai), 2010-2013 m. UAB „Manualinės medicinos klinikoje” (Šiauliai). Šiuo metu užsiima privačia praktika Vaiko sveikatos informaciniame centre, turi daugiau nei dešimties metų patirtį kineziterapijos su kūdikiais ir vaikais srityje.

Nuo 2005 metų dirba Šiaulių valstybinėje kolegijoje lektore. Yra paskelbusi virš 20 mokslinių publikacijų, parengusi su bendraautoriais dvi mokomąsias knygas studentams, yra Neįgaliųjų jojimo asociacijos prezidentė, Lietuvos kineziterapeutų draugijos, Taikomosios kineziologijos ir funkcinės medicinos asociacijos narė. Kasmet skaito pranešimus Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose. Nuolat kelia profesinę kvalifikaciją seminaruose, kursuose, yra klinikinės kineziologijos mokyklos studentė. Skaityti gydytojos straipsnius…


KINEZITERAPEUTĖ AGNĖ NOVICKIENĖ

agne-novickieneKineziterapeutė, “Gandro lizdo” ir Vilniaus visuomenės sveikatos biuro konsultantė. Konsultuoja moterų fizinės sveikatos nėštumo ir pogimdyminiu laikotarpiu gerinimo klausimais.

Aštuonerių metų kineziterapeutės patirtis sveikatinimo fiziniais pratimais bei masažo srityse. Šiuo metu gilina savo žinias Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Ypatingą dėmesį skiria moterų fizinei sveikatai nėštumo bei pogimdyminiu laikotarpiais. Pastaruosius metus veda grupinius ir individualius užsiėmimus, mankštas besilaukiančioms mamoms, padeda moterims pradėti mankštintis po gimdymų, supažindina bei moko dubens dugno raumenų pratimų.


LICENCIJUOTA SKAUSMO IR ĮTAMPOS ESKPERTĖ VYTAUTĖ BABONĖ

vytaute-baboneLicencijuota skausmo ir įtampos ekspertė, lektorė, kompanijos „Intelligent Bodywork” Olandijoje įkūrėja. Konsultuoja įtampos mažinimo ir skausmo šalinimo be vaistų klausimais.

Natūropatinė manualinė terapija: craniosacral terapija, akupunktūra, refleksologija, pasąmoninė kineziologija, shiatsu terapija.

Žmogaus kūnas kaip knyga – ji įrašo visas gyvenimo patirtis ir emocijas tam tikromis įtampos, skausmo ar fizinio negalavimo formomis. Kasdienėje praktikoje V.Babonė gydo žmones, besiskundžiančius “keistais” skausmais ir chroniniu pervargimu, kai nebegali padėti nei fizioterapeutai, nei masažistai, o gydytojai tyrimų metu dažniausiai priežasties neaptinka. Vakaruose baigė kelis skirtingus specializuotus natūralistinės ir manualinės terapijos insitutus bei šios srities specialistams pritaikytas medicinos studijas. Kasmet kelia kvalifikaciją profesinėje srityje.


KŪDIKIŲ PRIEŽIŪROS SPECIALISTĖ GIEDRĖ VELIČKIENĖ

giedre-velickieneKūdikių priežiūros konsultantė, vaikų auginimo specialistė, lektorė, viena iš „Sąmoningų mamų“ bendruomenės įkūrėjų. Konsultuoja kūdikių dienotvarkės, higienos, mitybos ir sveikatos klausimais.

Aštuonerių metų masažistės patirtis; diplomuota aromaterapijos specialistė; Reiki, „AuraSoma“, „SoulCollage“ praktikė; archetipinės, fenomenologinės psichologijos žinovė. Domisi alternatyviais gydymo metodais, psichologija, dvasingumu. Šiuo metu mokosi Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Skaityti gydytojos straipsnius…


KANITERAPEUTĖ INETA MARTINKEVIČIŪTĖ

ineta-martinkeviciuteKaniterapeutė, kinologė, gyvūnų priežiūros specialistė. Konsultuoja alternatyvaus gydymo, taikant gyvūnų ir dailės terapiją, klausimais.

Profesionalios kaniterapijos tarnybos narė. Nuo 2012 m. veda terapiją su gyvūnais. Išlaikė AKC Canine Good Citizen (CGC) testą, įvertinantį šuns psichiką, elgesio socialumą ir šeimininko bendravimą. Užsiima šunų dresūra, asmens paieška, su augintiniais dirba Jonavos globos namuose. Taip pat, veda dailės terapijos užsiėmimus suaugusiems ir vaikams. Šiuo metu gilina dailės terapijos žinias Lietuvos sveikatos mokslų universitete.